Të gjitha lajmet

PRISHTINA - BASHKIMI @ GAME 3

Vonohen tifozët, shtyhet ndeshja për 10 minuta

Foto: Engjëll Zogaj për Borozani.com

Vonohen tifozët, shtyhet ndeshja për 10 minuta

19 Maj, 2017 @19:03

Për shkak të hyrjes së vonshme të tifozëve në palestër, ndeshja është shtyrë për 10 minuta.

Tifogrupi ‘Arpagjik’t’ dalëngadalë po zënë vendin në palestër dhe ndeshja pritet të nis brenda pak minutash.

PRISHTINA - BASHKMI @ GAME 3

Publikohen pesëshet startuese

Foto: BOROZANI

19 Maj, 2017 @18:59

Pak para fillimit të ndeshjes, janë publikuar skuadrat startuese...

PRISHTINA - BASHKIMI @ GAME 3

EKSKLUZIVE: Drilon Hajrizi mungon përsëri

BOROZANI / Arian Paçarizi

19 Maj, 2017 @13:59

Përmes një komunikimi për Borozani.com, Drilon Hajrizi ka...

PRISHTINA - BASHKIMI @ GAME 3

Më të dalluarit e serisë

BOROZANI/A.P.

19 Maj, 2017 @13:46

Në prag të ndeshjes së tretë finale, le të shohim cilët ishin...

PRISHTINA - BASHKIMI @ GAME 3

Finalja e tretë, sonte në kryeqytet

BOROZANI/A.P.

19 Maj, 2017 @13:38

Me fillim nga ora 19:00, sonte në kryeqytet zhvillohet përballja e...

PLAY OUT SERIES

Kerasani mbetet në Superligë, eliminon Dritën

19 Maj, 2017 @12:56

Prishtina do të vazhdojë të ketë dy ekipe në Superligë, edhe...

BEST 5

Pesëshja më e mirë e stinorit 2016/17

19 Maj, 2017 @9:44

Dje është caktuar pesëshja më e mirë e stinorit 2016/17 në NBA....

TREPÇA - RAHOVECI

Çereku i tretë vendos, Rahoveci feston në ‘Minatori’

Borozani/Arkiv

29 Tetor, 2017 @21:58

Në ndeshjen e fundit të xhiros së VI në Superligën e Kosovës...

PJESA E PARË: TREPÇA-RAHOVECI

Me 2 të huaj, Trepça avancon ndaj Rahovecit

Foto: KBRahoveci/ Facebook

29 Tetor, 2017 @20:47

Pas 20 minutave të para në Mitrovicë, Trepça është në avantazh...

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Trepça - Rahoveci

29 Tetor, 2017 @19:51

Janë publikuar pesëshet e para të Trepçës dhe të Rahovecit. ...

SIGAL PRISHTINA - BOREA

Prishtina +69 ndaj Boreas

29 Tetor, 2017 @16:34

Pas 2 fitoreve të rëndësishme në FIBA Europe Cup, Prishtina pa...

KERASAN PRISHTINA - BASHKIMI

Takianos debuton me fitore, Bashkimi thellësisht në kryeqytet

Borozani/Arkiv

28 Tetor, 2017 @21:58

Në takimin e vetëm të ditës në Superligën e Kosovës në...

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga