Liga e Kombeve 2018/19 Liga D


GRUPI D1

# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GP DIF POE
Gjeorgjia 0 0 0 0 0 0 0 0
Letonia 0 0 0 0 0 0 0 0
Kazakistani 0 0 0 0 0 0 0 0
Andorra 0 0 0 0 0 0 0 0

GRUPI D2

# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GP DIF POE
Bellorusia 0 0 0 0 0 0 0 0
Luksemburgu 0 0 0 0 0 0 0 0
Moldavia 0 0 0 0 0 0 0 0
San Marino 0 0 0 0 0 0 0 0

GRUPI D3

# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GP DIF POE
Azerbajxhani 0 0 0 0 0 0 0 0
Ishujt Faroe 0 0 0 0 0 0 0 0
Malta 0 0 0 0 0 0 0 0
Kosova 0 0 0 0 0 0 0 0

GRUPI D4

# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GP DIF POE
Maqedonia 0 0 0 0 0 0 0 0
Armenia 0 0 0 0 0 0 0 0
Lihtenshtajni 0 0 0 0 0 0 0 0
Gjibraltari 0 0 0 0 0 0 0 0
Ngritje në Ligën C


Koment

ORARI I NDESHJEVE

GRUPI D1

06.09.18 - 16:00 Kazakistani - Gjeorgjia
06.09.18 - 20:45 Letonia - Andorra
09.09.18 - 18:00 Gjeorgjia - Letonia
10.09.18 - 20:45 Andorra - Kazakistani
13.10.18 - 18:00 Gjeorgjia - Andorra
13.10.18 - 18:00 Letonia - Kazakistani
16.10.18 - 16:00 Kazakistani - Andorra
16.10.18 - 20:45 Letonia - Gjeorgjia
15.11.18 - 16:00 Kazakistan - Letonia
16.11.18 - 20:45 Andorra - Gjeorgjia
19.11.18 - 18:00 Andorra - Letonia
19.11.18 - 18:00 Gjeorgjia - Kazakistani

GRUPI D2

08.09.18 - 18:00 Bellorusia - San Marino
08.09.18 - 20:45 Luksemburgu - Moldavia
11.09.18 - 20:45 San Marino - Luksemburgu
11.09.18 - 20:45 Moldavia - Bellorusia
12.10.18 - 20:45 Bellorusia - Luksemburgu
12.10.18 - 20:45 Moldavia - San Marino
15.10.18 - 20:45 Bellorusia - Moldavia
15.10.18 - 20:45 Luksemburgu - San Marino
15.11.18 - 20:45 San Marino - Moldavia
15.11.18 - 20:45 Luksemburgu - Bellorusia
18.11.18 - 18:00 Moldavia - Luksemburgu
18.11.18 - 18:00 San Marino - Bellorusia

GRUPI D3

07.09.18 - 18:00 Azerbajxhani - Kosova
07.09.18 - 20:45 Ishujt Faroe - Malta
10.09.18 - 20:45 Kosova - Ishujt Faroe
10.09.18 - 20:45 Malta - Azerbajxhani
11.10.18 - 20:45 Ishujt Faroe - Azerbajxhani
11.10.18 - 20:45 Kosova - Malta
14.10.18 - 18:00 Azerbajxhani - Malta
14.10.18 - 18:00 Ishujt Faroe - Kosova
17.11.18 - 18:00 Azerbajxhani - Ishujt Faroe
17.11.18 - 18:00 Malta - Kosova
20.11.18 - 20:45 Kosova - Azerbajxhani
20.11.18 - 20:45 Malta - Ishujt Faroe

GRUPI D4

06.09.18 - 20:45 Armenia - Lihtenshtajni
06.09.18 - 20:45 Gjibraltari - Maqedonia
09.09.18 - 18:00 Maqedonia - Armenia
09.09.18 - 20:45 Lihtenshtajni - Gjibraltari
13.10.18 - 18:00 Armenia - Gjibraltari
13.10.18 - 20:45 Maqedonia - Lihtenshtajni
16.10.18 - 18:00 Armenia - Maqedonia
16.10.18 - 20:45 Gjibraltari - Lihtenshtajni
16.11.18 - 20:45 Gjibraltari - Armenia
16.11.18 - 20:45 Lihtenshtajni - Maqedonia
19.11.18 - 20:45 Maqedonia - Gjibraltari
19.11.18 - 20:45 Lihtenshtajni - Armenia