MILAN-SHKËNDIJA

Milan “eliminon” Shkëndijën në ndeshjen e parë

17 Gusht, 2017 @22:34

Gjashtë gola kanë shënuar rossonerët në përballjen e parë të...

Lexo më shumë  →

VARDAR-FENERBAHÇE

Vardari i jep kokëdhimbje Fenerbahçes

17 Gusht, 2017 @22:22

Skuadra e Vardarit në Shkup sonte ka befasuar Fenerbahçen e...

Lexo më shumë  →

DINAMO-SKENDERBEU

Skënderbeut i ik fitorja, por shpreson në Europa Ligë

17 Gusht, 2017 @20:51

Një gol i pafat i pësuar nga Skënderbeu, në minutën e katërt...

Lexo më shumë  →

DIREKT ONLINE

Shikoni direkt: Dinamo-Skënderbeu

17 Gusht, 2017 @19:11

Ka filluar ndeshja Dinamo Zagreb - Skënderbeu. Këtu mund ta ndiqni...

Lexo më shumë  →

TIFO

“Ballistët” arrijnë në San Siro

17 Gusht, 2017 @10:47

Tifozët e ekipit të Shkëndijës, Ballistët, me 20 autobusë dhe 2...

Lexo më shumë  →

PARA NDESHJES: MILAN-SHKENDIJA

Shkëndija rehatohet në Milano

Foto: kfshkendija.com

16 Gusht, 2017 @13:25

Futbollistët e ekipit tetovar, Shkëndija dhe stafi i ekipit kanë...

Lexo më shumë  →

BILETAT

Deri tash, 25 mijë bileta të shitura

Foto: acmilan.com

16 Gusht, 2017 @13:16

Milan përmes njoftimit në faqen zyrtare të klubit ka bërë të...

Lexo më shumë  →

UEFA PLAYER OF THE YEAR

Gjatë shortit, mësohet më i miri

16 Gusht, 2017 @8:25

Më 24 gusht në Monaco, në ditën kur mbahet shorti për fazën...

Lexo më shumë  →

ME MEND

Dinjitozë ndaj Milanit

14 Gusht, 2017 @21:17

Pasi që kaloi tre xhiro kualifikuese të Europa Ligës, Shkëndijës...

Lexo më shumë  →

SHKËNDIJA - MILAN

Brenda ditës Shkëndija shet 10 mijë bileta

11 Gusht, 2017 @23:27

Interesim i jashtëzakonshëm për takimim e dytë të play offit të...

Lexo më shumë  →

SHKËNDIJA

Hasani, Cuculi e Ibraimi takojnë fansat

11 Gusht, 2017 @20:07

Pasi filloi shitja e biletave për takimin historik ndaj Milanit,...

Lexo më shumë  →

BILETAT NË PRISHTINË

Biletat në Prishtinë për Shkëndija-Milan

11 Gusht, 2017 @13:36

Skuadra e Shkëndijës para pak çastesh ka bërë të ditur se ka...

Lexo më shumë  →

SHKËNDIJA-MILAN

Shkëndija - Milan, biletat në shitje

10 Gusht, 2017 @14:35

Duke filluar prej sot 10.08.2017 (e mërkurë), Shkëndija ka...

Lexo më shumë  →

MALLKIMI I SUPERKUPËS

Tre Superkupa, tre dështime

9 Gusht, 2017 @9:06

“E treta e vërteta” nuk vlejti për strategun portugez Jose Mourinho...

Lexo më shumë  →

SUPERKUPA E MBRETËRVE

Reali mbron Superkupën europiane, e katërta në histori

8 Gusht, 2017 @22:35

Real Madrid me lojë bindëse ka fituar ndeshjen e finales së...

Lexo më shumë  →

SUPERKUPA E EUROPËS

11-shet Real Madrid - Manchester United

8 Gusht, 2017 @19:55

Zinedine Zidane dhe Jose Mourinho kanë përcaktuar 11-shet e para...

Lexo më shumë  →

SUPERKUPA EUROPIANE

Edhe Cristiano Ronaldo niset për Shkup

7 Gusht, 2017 @12:41

Edhepse përfolej që superylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo,...

Lexo më shumë  →

NË SHKUP

Zyrtarë të Milanit, sot në Shkup

Foto: infosport

5 Gusht, 2017 @18:13

As 24 orë nuk kaluan nga shorti, derisa zyrtarët e Milanit janë...

Lexo më shumë  →

EUROPA LEAGUE

Ndryshon data për Shkëndija - Milan

5 Gusht, 2017 @14:21

Për shkak të ndeshjes mes Vardarit dhe Fenerbahçes, që zhvillohet...

Lexo më shumë  →

PASQYRA

Mediat italiane: Kujdes Hasanin e Ibraimin

Foto: kfshkendija.com

4 Gusht, 2017 @15:27

Me t’i rënë Shkëndija në short Milanit, mediat italiane kanë...

Lexo më shumë  →

DEKLAROHET MONTELLA

Montella: S’i njoh, por do të mësoj për ta

4 Gusht, 2017 @14:45

Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella, ka komentuar rivalin e radhës...

Lexo më shumë  →

EUROPA LEAGUE PLAY-OFF

Shorti i plotë i Europa League

4 Gusht, 2017 @13:29

Pas shortit të Champions Leagues, në Nyon të Zvicrës u mbajt edhe...

Lexo më shumë  →

SHKËNDIJA - MILAN

Konfirmohet stadiumi për ndeshjen Shkëndija - Milan

4 Gusht, 2017 @13:27

Menjëherë pas shortit të Europa Leagues, ku u vendos që...

Lexo më shumë  →

EUROPA LEAGUE

Skënderbeu kupton kundërshtarin

4 Gusht, 2017 @13:16

Pasi e arriti fazën Play-Off mbrëmë pas triumfit ndaj Mlada...

Lexo më shumë  →

EUROPA LEAGUE

Shkëndija ndaj 7 herë kampionit evropian

4 Gusht, 2017 @13:10

Shorti i mbajtur sot në Nyon të Zvicrës ka vendosur që Shkëndija...

Lexo më shumë  →

SUPER EKIPET SHQIPTARE

Sa përfituan Shkëndija dhe Skënderbeu me kualifikimin e tyre?

4 Gusht, 2017 @8:24

Dy skuadrat shqiptare, të vetme që kanë arritur Play-Offin e...

Lexo më shumë  →

MBROJTËSI KOSOVAR

Edhe Rrahmani në Play-Off me Dinamon

3 Gusht, 2017 @23:37

Qendërmbrojtësi dhe golashënuesi i fundit i Kosovës, Amir...

Lexo më shumë  →

ROSSONERI

Bonaventura dhe Cutrone shënojnë për festën rossonere

3 Gusht, 2017 @23:32

Milan sikurse edhe pritej ka kaluar në Play-Off të Europa Ligës,...

Lexo më shumë  →

NË SPLIT

Hajduku eliminon Brondbyn e Besar Halimit

3 Gusht, 2017 @23:24

Skuadra kroate nga Spliti, Hajduk, ka eliminuar në raundin e tretë...

Lexo më shumë  →

OSIJEK

Grezda e Ejupi, eliminojnë PSV-në

3 Gusht, 2017 @23:08

Osijeku i Kroacisë ku luajnë Eros Grezda dhe Muzafer Ejupi ka...

Lexo më shumë  →

SUPER SKËNDERBEU

Skënderbeu në Play-Off falë Shehit të shkëlqyer

3 Gusht, 2017 @22:44

Skënderbeu ka arritur Play-Offin e Europa Ligës. Ekipi korçar...

Lexo më shumë  →

DIREKT ONLINE

Shikoni direkt: Skënderbeu - Mlada

3 Gusht, 2017 @20:24

Ndeshja e kthimit ndërmjet Skënderbeut dhe Mladës që po...

Lexo më shumë  →

QATIP OSMANI

Osmani: Luajtëm mençur

Foto: kfshkendija.com

3 Gusht, 2017 @20:18

Trajneri i Shkëndijës, Qatip Osmani, në deklaratën e tij pas...

Lexo më shumë  →

NË PLAY-OFF

Kapiten Hasani i pandalshëm, Shkëndija në Play-Off

Foto: kfshkendija.com

3 Gusht, 2017 @18:51

Shkëndija ka arritur në Play-Off të Europa Ligës. Ekipi tetovar,...

Lexo më shumë  →

EUROPA LEAGUE

Mjafton fitorja minimale, Skënderbeu beson

3 Gusht, 2017 @14:56

Ashtu si Shkëndija, edhe Skënderbeu sot takimin kthyes e nis me...

Lexo më shumë  →

EUROPA LEAGUE

Shkëndija kërkon kualifikimin në shtëpi

3 Gusht, 2017 @14:52

Pas humbjes 2-1 javën e kaluar në Lituani, Shkëndija nga Tetova...

Lexo më shumë  →

OSIJEK

Grezda në kampanjën e Osijekut drejt Europa Leagues

2 Gusht, 2017 @18:50

Përmes një fotografie të postuar në Facebook, shihet Eros Grezda...

Lexo më shumë  →

PARA NDESHJES: SHKËNDIJA-TRAKAI

Alimi: Kemi rezultat aktiv

Foto: kfshkendija.com

2 Gusht, 2017 @15:26

Mesfushori i Shkëndijës, Armend Alimi, ka thënë se ekipi i tij ka...

Lexo më shumë  →

60000

Si hallvë shiten biletat vjetore te Milan

Leonardo Bonucci, përforcimi më i shtrenjtë i Milanit këtë verë/ Fotografitë: acmilan.com

1 Gusht, 2017 @11:02

Besoni apo jo, vetëm disa ditë pasi vuri në shitje biletat...

Lexo më shumë  →

RAUNDI III KUALIFIKUES

Biletat: Skënderbeu - Mlada

1 Gusht, 2017 @10:32

Skënderbeu i Korçës që u mposht 2-1 në Çeki nga Mlada Boleslav...

Lexo më shumë  →