MAGAZINA

Modelja e Atalantës, ndez publikun

Modelja e Atalantës, ndez publikun

30 Qershor, 2018 @17:59

Modelja e Atalantës, ndez publikun

Një ekip mesatar, kur ia qëllon me modele gjatë prezentimit, ndodh kjo.

Atalanta, ku luan Etrit Berisha, ka prezentuar fanellat për edicionin 2018/19 ndërsa modelet që kanë prezentuar fanellat e stinorit të ri të klubit - kanë ndezur tifozët për të blerë shumë më shumë fanella, për shkak të reklamës me ‘to.

MAGAZINA

Kampionia e kuqe

Kampionia e kuqe

27 Qershor, 2018 @22:44

Bukuroshja në foto mund të quhet kampionia e kuqe e Botërorit.

TABELAT AKTUALE dhe ORARI/ RUSIA2018

MAGAZINA

Rihanna me Brazilin

Rihanna me Brazilin

18 Qershor, 2018 @8:53

Artistja e njohur Rihanna, në Rusi, po e përkrah kombëtaren braziliane.

ORARI dhe TABELA / RUSIA 2018

MAGAZINA

Pse i thonë American Beauty?

Foto: KateUpton/fb

Pse i thonë American Beauty?

9 Qershor, 2018 @15:26

Nëse doni ta kuptoni pse i thonë Kate Uptonit American Beauty, shikoni pozat e saja në numrin e ri të Maxim

Borozani.com