MAGAZINA

Muri i bardhë

Muri i bardhë

4 Gusht, 2018 @10:18

Çdo foto me murin e bardhë, ju del me ngjyra.

MAGAZINA

Ballkoni dhe vera

Ballkoni dhe vera

28 Korrik, 2018 @11:36

Tash kur është vera, është mirë me mendu se çka duhet veshur për të dalë në ballkon.

MAGAZINA

Yanet uron Kampionin e Botës

Yanet uron Kampionin e Botës

24 Korrik, 2018 @13:25

Me këtë fotografi si postim të saj, moderatorja meksikane Yanet Garcia, ka uruar Francën për titullin e Botës fituar në Rusia 2018, pasi që në finale ata mposhtën Kroacinë 4-2.

MAGAZINA

Në TOP listë

Në TOP listë

19 Korrik, 2018 @14:24

Ndoshta Argjentina nuk arriti shumë në Kampionatin Botëror Rusia 2018, por tifozet argjentinase po. Ato janë përzgjedhur në TOP listën e bukurosheve të Botërorit.

Borozani.com