MAGAZINA

Özil merr 10-shen me Ö

Foto: mesutozil official/fb

Özil merr 10-shen me Ö

3 Korrik, 2018 @14:47

Njëri ndër mesfushorët më të mirë të Arsenalit në vitet e fundit dhe njeriu që ka më së shumti raste të krijuara në Premier Ligë të Anglisë, prej se ka ardhur aty, Mesut Ozil, ka plasuar në rrjete sociale fanellën e tij të re për stinorin e ri.

Ai tashmë shkronjën e parë të mbiemrit, Ö, do ta ketë mbi shifrën zero të numrit të tij, dhjetë.

Borozani.com