MAGAZINA

Pamje nga lartësia

Pamje nga lartësia

21 Prill, 2017 @8:39

Kur shikohen gjërat nga lartësia, gjithmonë është një pamje më e qartë wink

MAGAZINA

Rihanna me Brazilin

Rihanna me Brazilin

18 Qershor, 2018 @8:53

Artistja e njohur Rihanna, në Rusi, po e përkrah kombëtaren braziliane.

ORARI dhe TABELA / RUSIA 2018

MAGAZINA

Pse i thonë American Beauty?

Foto: KateUpton/fb

Pse i thonë American Beauty?

9 Qershor, 2018 @15:26

Nëse doni ta kuptoni pse i thonë Kate Uptonit American Beauty, shikoni pozat e saja në numrin e ri të Maxim

MAGAZINA

Vera po vjen…

Vera po vjen…

3 Qershor, 2018 @19:12

Bukuroshja në foto…

Borozani.com